• İzmir Atatürk Organize Sanayi
  • info@dorukyazilim.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 9:00 - 18:00
Thumb

25+

Yıllık Tecrübe

Yüksek kalite hizmet ve ürün garantisi veriyoruz!

Doruk Yazılım konusunda uzman ve profesyonel bir ekip tarafından 18 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere kuruldu. Kurumsal kaynak planma sektöründe lider marka olan Logo’nun Çözüm Ortağı ile Türkiye’deki iş süreci otomasyonu uygulamaları geliştiren öncü yazılım şirketlerinden Bimser Çözüm’ün çözüm ortağı olarak kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve size özel iş yazılımları üretmektedir. Doruk Yazılım her sektörün, hatta aynı sektör içindeki her firmanın birbirinden farklı olduğunu ve sonuca ulaşmak için farklı yöntemler izlediğinin bilincindedir. Bu nedenle sizin isteklerinize ve çalışma şeklinize göre tüm iş süreçlerini küçük segmentler halinde dijital bir platform da birleştirmeyi ve tek bir çatı altında kolayca yönetmenizi hedefler.

MİSYONUMUZ

Müşterilerinin mutluluğunu hizmet anlayışının odak noktası yapan Doruk Yazılım, şirketinizi yönetirken kritik kararlar almanıza yardımcı olan raporlar tasarlar, personelinize sade ve kulanım kolaylığı sağlayan ara yüzler sunar. Doruk yazılım bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman, ilgili sertifikasyonlara sahip ekibi ile en kaliteli hizmeti, en kısa zamanda vermeyi amaçlar. Yerinde destek hizmetleri ile bilgi ve tecrübesini yüz yüze aktarırken, çağrı merkezi hizmetiyle istek ve önerilerinize en hızlı çözümü sunar.

VİZYONUMUZ

Tamamı Türk Mühendisler tarafından geliştirilen Bimser Synergy, eBA, QDMS, BEAM, ENSEMBLE yazılım ürünleriyle Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle iş akışı ve doküman yönetimi, süreç ve performans yönetimi, kalite yönetimi, bilgi güvenliği yönetimi, risk yönetimi, bakım yönetimi, varlık ve bilgi teknolojileri yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor

Thumb

Referanslarımız

Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb